🌟5 червня для учнів 4 класу відбулося особливе та хвилююче свято – свято прощання з початковою школою. Чотири роки тому вони вперше переступили шкільний поріг маленькими першокласниками, а сьогодні вже впевнено крокують до нових знань і звершень. За цей час діти навчилися читати, писати, рахувати, знаходити друзів, долати труднощі та радіти своїм успіхам. На святі звучали щирі слова подяки вчителям і батькам, лунали пісні, вірші та теплі спогади про незабутні роки навчання в початковій школі. Усі присутні відчули і радість від досягнень дітей, і легкий смуток від прощання з безтурботною порою дитинства. Бажаємо нашим випускникам початкової школи впевнено крокувати вперед, не боятися нових викликів, завжди вірити у свої сили та досягати поставлених цілей. Нехай попереду на них чекають цікаві відкриття, нові друзі та багато яскравих перемог! Щасливої дороги у середню школу, дорогі четвертокласники! 💙💛